Yasmin Bodrum Resort’ ün Türk ve dünya mutfağına ait zengin mönüleri, beslenme şeklinizi tatilde de korumanızı sağlayacak hafif yemekler büfesini de içerisinde bulunduran ana restoranının yanı sıra rezervasyon sistemi ile çalışan alakart menüye sahip dört alakart restoranı mevcuttur.

Yasmin Bodrum Resort te ; Faklı içecekleri  Keyifli müzikler ile yudumlarken hoş sohbetler yapabileceğiniz 5 adet bar bulunur.

Myndos  Ana Restaurant

Sabah , Öğle ve Akşam yemeleri olmak üzere ; Ana restaurant açık büfe hizmet vermektedir, Açık  ve kapalı salon olmak üzere iki bölümden oluşan ana restoranımız da  Siz anne- babaların en değerli varlıkları çocukları için bebek sandalyeleri de mevcuttur.

Ocenia A La Carte Restaurant

Sahil kenarında, Ege esintisi eşliğinde; balık ve Ege mutfağının vazgeçilmez otlarıyla bezenmiş menüsü ile damaklarınızda unutamayacağınız tatlar bırakacak.

La Perla A La Carte Restaurant

Otele hakim  manzara eşliğinde, La Perla A La Carte Restaurant Italyan mutfağının seçkin lezzetlerini  sizlerin damak tadına  sunuyor

Sultan A La Carte Restaurant

Geleneksel Türk ve Osmanlı mutfağından, farklı lezzetlerin bulunduğu zengin menüsü ile Sultan A La Carte Restaurant; siz değerli misafirlerini deniz kıyısında eşsiz bir lezzet şölenine bekliyor.

Sushi bar &  Restaurant

Koya terastan bakan tadına doyulmaz manzara  eşliğinde, Sushi Bar & Restaurant  Uzakdoğu  mutfağının en özel  mönülerini farklı tatlar arayan misafirlere özenle sunuyor.