TR >
+ 90 252 424 03 25
Havuz & Plaj

Havuzlar 

Kompleksimizde dinlenme havuzu, ve  çocuk havuzunu da içerisinde bulunduran aktivite havuzu, 3 kaydıraklı aqua havuzu ve 1 adet kapalı havuz olmak üzere  ile toplamda 4 adet havuz bulunmaktadır.

Dinlenme havuzunda yorgunluk atabilir aktivite havuzda animasyon eğlencelerine katılabilir. Kaydıraklı havuzda siz ve aileniz keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Plaj

Bodrumun tertemiz koylarından birinde konumlanmış olan Yasmin bodrum, Platform ve kumsal bölümünden oluşan yaklaşık  1 km uzunluğunda   eşsiz  mavi bayraklı plaja sahiptir.

Misafirler deniz ve güneşin tadını otelimizde  çıkarırken  gün boyu  açık   yiyecek içecek noktalarından da hizmet alarak  unutulmaz anılar biriktirecektir.

Her yaştan misafirin kolaylıkla keyif alacağı sahilimizde tertemiz deniz ve unutulmaz anılar sizleri bekliyor.

Beach Club Loca

Tatili en özel şekilde  seçkin hizmet almak isteyen konuklarımız Eşsiz sahilin yanında  beach club bölümünde mevcut özel loca alternatifleri ile kusursuz hizmet anlayışını burada da yaşamaya devam edebilirler.

Yasmin Bodrum, locanızda sahip olduğunuz özel iskelenin yanında  yiyecek ve içecek servisi ile de konforu sizlere en özel haliyle sunuyor.

İster sıcakta ister soğukta, isterseniz eğlenerek isterseniz güzelleşerek gözlerden uzak  yüzmenin tadını çıkarın.